Messt Kafede Mest Olun ;)

Uzuun zamandır yazı yazamıyorum malum. Nezamandır yeni bir mekan da anlatamadım sizlere

Bu kısır döngüden bir miktar kurtulup size güzelmi güzel nezihmi nezih bir mekan tanıtmak isterim.

Mekan Anadolu yakasında, daha önce anlattığım mekanlar arasında bir tanesine yakın oldukça. Nakkaştepe sırtlarında ki bu mekanıda denemenizi şiddetle tavsiye ederim.

Mekanımız: Messt Kafe

Messt Kafe eğerki akşam vakitlerinde gittiyseniz şehrin ve köprü üzerindeki araçların ışıklarıyla mest oluyorsunuz ilk başta, sonra gelen menü ile mest olmaya devam ediyorsunuz, siparişiniz gelince ise leziz yemeklerle mest olma işini tmamlıyorsunuz 😀

Messt Kafe manzarası ve kalitesi ile beğeni toplayan ve bu konuda da iddialı olan bir mekan.

Gittiğimde Makarnalarının güzel olduğunu duymuştum ve siparişimi makarnalardan seçtim. ve sonuç gerçekten söyleyebilirimki çok güzeldi.Tabi ben yemek ayırmayan biriyim, herkesin damak tadı farklıdır sonradan beni mesul tutmayınız 😀

Mekan iddialı elbetteki sizleri memnun edeceklerdir.

Messt Kafeye gittiğimde sakin bir mekanın huzrunuda buldum. yağmurlu bir akşamdı, ama içerinin ısısı yerli yerindeydi, masalardaki teknolojik mumlar ortama ayrı bir renk katıyorlardı ( teknolojik mum: buzlu camdan bir bardak içine yerleştirilmiş, sarı renkli kırpışan led ile yanan mum havasındaki cisim :D)

Messt Ben isterseniz Messt kafenin bir kaç adet resmini ekleyeyim daha sonrada giden ve bu yazıyı okuyan kişilerden yorumlarını rica edeyim.

Messt Kafe ye ulaşmak için adres: Rasim Ağa Sok. No 19 Nakkaştepe-Üsküdar/İST.
Telefon: 0216 530 2525 internet sayfası: www.messtcafe.com

Bir sonraki mekan tanıtımım Kadıköy Moda İskelesi 😀 bekleyin…