Çin Malı Nokia Telefonlar Nasıldır ?

Değerli ziyaretçilerim bazen güncel konular üzerine değiniyorum ve sizlerle karşılıklı etkileşim kurarak hem ben hem de internet ortamında bu konuda araştırma yapan dostlarımız faydalanmış oluyoruz.

 • Jalen Hurts Alabama Jersey
 • Ne zamandır aklımda olan ve henüz pek bir bilgi toplayamadığım, açıkçası kendimi feda edip bir tane temin edip resimli olarak sizlere bir inceleme yapmayı da zaman zaman düşündüğüm bir konu bu “Çin Malı Kopya Telefonlar”… Şimdi dünya üzerinde birinciliği elinden bırakmayan Nokia firması bir telefon yapıyor, çok üst özellikleri olmasada karizma serisi olarak adlandırdığı için üzerine bir hatta iki bin YTL fiyatları koyup satabiliyor. Russell Wilson – Wisconsin Badgers Bu cihazlar ikinci el piyasalarında bile üst fiyatlarını koruyabiliyor.

 • Air Max 2017 Nero Donna
 • Sonra bu herşeyi kopyalayabilen Çin li sülalesi bu işe de el atıyor. ADIDAS Yeezy Boost 350 V2 Nette okuduğumuz, resimlerinde gördüğümüz kadarıyla Nokia nın Karizma serisi telefonları denilen 8600 Luna ve 8800 ailesinin kopya ürünlerini 250-400 lira arası fiyatla satıyor. Nike Hypervenom homme Hem de mağazadan sıfır, hem de kayıtlı, şimdi sıfırının orjinaline 1300 lira vermek istemeyen 8600 Luna alıcısı 300 liraya kopyasını alıyor. Air Jordan 6 Retro Gözünü tatmin edebiliyor belki, ama bu işin içinde bir bit yeniği olmalı.

 • AIR ZOOM STRUCTURE 20
 • Neden olmalı, çünkü hala orjinal nokialar 2000 liraya bile alıcı bulabiliyor. C.J. Mosley Ravens Jerseys Demekki ne kadar bire bir deselerde bire bir değil. Air Max Thea Mujer Hatta belki tuttuğun eri elinde kalan cinsten.

 • asics gel lyte 3 blu uomo
 • Duyduklarım arasında orjinal diye 800 liraya satın alıp sonradan Çin kopyası olduğunu anlayanlar var.

  4 thoughts on “Çin Malı Nokia Telefonlar Nasıldır ?

  1. Yoo bende 8600 Luna var ben gayettememnunun saolsun bi arkadaş iddayı kaybedince aldı. 🙂

  2. nokıa cep telefonları içini açarsanın batarya altında orjinal nokıa ların macaristan fillandiya almanya hindistan ve nokıa kendi üretim yerinde bile yapıldıgını görürsünüz madeın by nokıa gibi yani çin pyasasıda kendini ispatlamış artık taklit konusunda bendede var gayet güzel ve memnunum hatta ve hatta orjinalinden daha fazla süre dayandıgınıda itiraf edebilirim 🙂

  3. Birde bunların SAR değerleri ile ilgili problemleri düşünmek gerekmezmi ?kullanım özellik vs ama sağlığımız daha önemli

  Bir Cevap Yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir